قفسه بندی صنعتی | قفسه بندی راک صنعتی| قفسه پیچ و مهره ای | آخرین مقالات و مطالب قفسه بندی فلزی


مطالب جدید قفسه بندی فلزی


سیستم قفسه بندی صنعتی بالکی راک

 قفسه‌ بندی صنعتی راک کفپوشدار سنگین یا قفسه بندی صنعتی بالکی راک جهت نگهداری اقلام دارای حجم نیمه سنگین و سنگین مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این سیستم قفسه بندی صنعتی حرکت بین طبقات از طریق پلکان و یا بالابر انجام می‌شود و جابجایی بار در طبقات توسط نفر و به‌صورت دستی و یا با استفاده از تجهیزات کمکی مانند چرخ ‌دستی و کانوایر صورت می‌گیرد.

سیستم قفسه بندی راک صنعتی لانگ اسپن
قفسه بندی صنعتی لانگ اسپن (Long Span Racking) یا قفسه بندی راک با دهانه عریض یک راه حل کاملاً کاربردی برای هر مرکز ذخیره سازی انبار است که به دنبال گزینه ای انعطاف پذیر و ارزان برای بارگیری دستی کالاهای سنگین و بزرگ در انبارهای با ابعاد نسبتا بزرگ میباشد.قفسه بندی با دهانه عریض  یا لانگ اسپن  ، می تواند به راحتی متناسب با نیازهای مشتریان گرامی  ،تنظیم ، سازگار و نصب گردد . پیاده سازی قفسه بندی صنعتی لانگ اسپن سریع و آسان است ، بنابراین از اختلال در گردش کار مجموعه میکاهد.
 
سیستم قفسه بندی صنعتی راک

Pallet Racking  یا سیستم قفسه بندی راک صنعتی محبوب ترین روش امروزی برای ذخیره کالاهای بسته بندی شده در انبار است. قدرت و انعطاف پذیری این نوع قفسه بندی صنعتی آن را به گزینه ای مناسب برای تجهیز انبارهای مشاغل مختلف تبدیل کرده است.قفسه بندی تهران فلز متخصص اجرای سیستم های پالت رکینگ میباشد. سیستم قفسه بندی پالت راک یا سیستم قفسه بندی راک صنعتی در ارتفاع ، عرض و عمق های مختلف با در نظر گرفتن نوع کالا ، ایعاد آن و ظرفیت بارگیری مختلف پیاده سازی میگردد.

قفسه بندی صنعتی راک با عمق دو برابر

قفسه بندی صنعتی پالت راک با عمق دوبرابر یا Double Deep Racking به نوعی پیکره بندی قفسه فلزی انباری گفته می شود که در آن دو سیستم قفسه بندی صنعتی  استاندارد پالت راک صنعتی پشت به پشت هم قرار گرفته باشد  . در این صورت عمق قرارگیری کالاها دو برابر شده و از فضای انبار استفاده بیشتری میشود.این نوع سیستم قفسه بندی امکان ذخیره سازی متراکم تر کالا ها را فراهم می آوردو بدین شکل فضاهای ارزشمند انبار ها کمتر به هدر میرود.گذاشت و برداشت کالاها در این نوع سیستم قفسه بندی صنعتی کاملا ماشینی بوده و جهت انباشت کالاهای سنگین و نیمه سنگین مناسب میباشد.

سیستم قفسه بندی پیچ و مهره ای

 سیستم قفسه بندی پیچ و مهره ای یکی از رایج ترین انواع سیستم های قفسه بندی صنعتی میباشد. این نوع قفسه بندی انباری از نبشی های سوراخدار، کفه و پیچ و مهره تشکیل شده و از نصب بسیار آسان و سریعی بر خوردار است.سیستم قفسه بندی پیچ و مهره ای قابل استفاده در انبار های خانگی و انبارهای کوچک و متوسط میباشد.حداکثر تحمل بار بر روی هر طبقه 150 کیلو گرم بر متر مربع است و برای انباشت کالاهای سبک مناسب میباشد . ضمنا دسترسی به کالا ها کاملا تویط دست انجام میگیرد.

قفسه بندی راک صنعتی با کفپوش سیمی

سیستم های قفسه بندی راک صنعتی یا قفسه بندی صنعتی راک اصولا از کفپوش های فلزی یا چوبی استفاده میکنند . کفپوش های چوبی امکان خطر آتشسوزی را افزایش میدهند و کفپوش های فلزی هم امکان رد و بدل شدن هوا در بین کالاها را کاهش میدهند لذا قفسه بندی پالت راک صنعتی با کفپوشدار راهکاری مناسب برای رفع این ایرادات میباشد . کفپوش های سیمی سیستم قفسه بندی فلزی سیمی سبک و قوی بوده و  امکان تحمل بار تا وزن 1000 کیلوگرم یا 1500 کیلوگرم  را دارا میباشد.

قفسه بندی انباری

 قفسه بندی انباری یکی از انواع قفسه بندی صنعتی استراتژیک جهت کارخانجات تولیدی و صنعتی مختلف میباشد . دسترسی آسان و سریع به مواد اولیه و محصولات و همینطور نظم دهی به چیدمان کالاها امر بسیار مهمی در صنایع مختلف میباشد .قفسه بندی انباری میتواند نیاز های صاحبان صنایع را در این زمینه رفع کند . حال آنکه قفسه بندی انباری یک انبار نیاز به تحلیل تخصصی دارد زیرا با توجه به اینکه کالاها از نظر ابعاد ، میزان اهمیت تاریخ انقضاء ، نوع چینش کالاها و بسیاری پارامترهای دیگر با هم تفاوت دارند.

نصب قفسه صنعتی

 شرکت قفسه بندی صنعتی تهران فلز ، علاوه بر عرضه انواع قفسه بندی صنعتی مجری انواع قفسه بندی صنعتی نیز میباشد . نصب و اجرای قفسه انباری ، قفسه فروشگاهی ، قفسه سوپرمارکتی ، قفسه صنعتی راک ، قفسه پیچ و مهره ای وسایر انواع  قفسه بندی پالت راک به واسطه تجهیزات به روز و پرسنل با تجربه انجام میگردد . مواردی که هنگام نصب قفسه  صنعتی مورد اهمیت است عبارتند از : حفظ امنیت و استحکام قفسه، بیشترین بهره وری از فضا ، صرفه جویی در زمان ، استفاده از راه حلهای قفسه بندی متناسب با نوع کالا و...

سفارش از طریق واتساپ