قفسه بندی صنعتی | قفسه بندی پالت راک | تهران فلز | قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا

قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا

در بسیاری از مراکز فروشگاهی و هایپرمارکتی نیاز به نوعی قفسه بندی فروشگاهی است که بدون نیاز به پیچ شدن به دیوار بتواند امکان چیدمان کالا ها را فراهم آورد و هر زمان که نیاز به جابجایی باشد بتوان آن را یه سادگی جابجا کرد . قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا این مشکل را حل کرده است . این نوع قفسه بندی بدون نیاز به پیچ شدن و به کمک پایه های تعبیه شده در پایین قفسه امکان قرارگرفتن در هر فضایی را فراهم می آورد .این نوع قفسه بندی فروشگاهی در ابعاد و طبقات مختلف قابل پیاده سازی میباشد.انواع مختلفی از قفسه فروشگاهی خود ایستا در طرح های قدیم و جدید و با اکسسورس های مختلف در شرکت قفسه بندی تهران فلز در دسترس میباشد.

عنوان دسته بندی: قفسه بندی فروشگاهی

سیستم قفسه بندی فلزی فروشگاهی :

با توجه به ابعاد و  اندازه فروشگاه ها و همچنین تنوع در محصولات به ویژه در حوزه خرده فروشی، قفسه های فروشگاهی در انواع و ابعاد مختلفی در بازار موجود است. به عنوان مثال در فروشگاه هایی با ابعاد بزرگ علاوه بر قفسه فروشگاهی یکطرفه از قفسه فروشگاهی دوطرفه نیز در چیدمان فضای می توان استفاده نمود در حالیکه در فروشگاه هایی با ابعاد کوچکتر قفسه های یکطرفه و دیواری کاربرد بیشتری دارند.با وجود اینکه این تجهیزات با عنوان قفسه یا شلف فروشگاهی شناخته می شوند اما کاربرد گسترده تری در انواع انبار و مراکز عمده فروشی نیز دارند.هنگام خرید لوازم و تجهیزات فروشگاهی به ویژه قفسه های فروشگاهی معیارهای متعددی می تواند در این انتخاب مؤثر باشد. عواملی همچون: ابعاد فروشگاه، بودجه در دسترس و تناسب آن با قیمت شلف و قفسه های فروشگاهی، نوع چیدمان مورد نظر برای فروشگاه، تعداد و نوع سایر تجهیزات از جمله استندهای فروشگاهی، نوع و تعداد کالاهایی که قرار است بر روی طبقات قفسه چیدمان شود و … در این انتخاب اثرگذار است.قفسه های فروشگاهی از نظر جنس و مواد اولیه ای که در ساخت آنها به کار می رود نیز متفاوتند. متداول ترین نوع شلف فروشگاهی، قفسه های فلزی هستند که با توجه به مقاومت بالا و مقرون به صرفه بودن کاربرد گسترده تری نسبت به مدل های چوبی و شیشه ای دارند. همچنین لازم به ذکر است انتخاب جنس قفسه به فضای فروشگاه و کاربری آن نیز بستگی دارد به عنوان مثال شلف های فلزی برای انواع خوار و بارفروشی مناسب است در حالیکه فروشگاه هایی مانند لوازم التحریر و یا گل فروشی قفسه های چوبی را به دلیل نمای زیباتر ترجیح می دهند. تمام این موارد در انتخاب مدل مناسب از میان روش های مختلف قفسه بندی فروشگاه ها دارای اهمیت است.با وجود مدل های متنوعی که در تجهیزات فروشگاهی به ویژه قفسه های فروشگاهی وجود دارد، برخی از آنها دارای بیشترین کاربرد هستند به عنوان مثال قفسه های یکطرفه و عموما فلزی در فروشگاه های خرده فروشی و  خوارو بار رایج تر است. 

 مزایا و مشخصات فنی قفسه بندی فروشگاهی خود ایستا:

قفسه بندی فروشگاهی یا شلف های فروشگاهی یکطرفه خود ایستا  طرح جدید که گاها با نام قفسه هایپری نیز شناخته می شوند، از پرطرفدارترین و پرکاربردترین نوع قفسه بندی فلزی فروشگاهی به حساب می آیند. کلمه خودایستا از این جهت که نصب طبقات شلف بر روی ستونهای آن انجام شده و به دیوار اتصال ندارد به این نوع از قفسه ها اطلاق می شود. این قفسه ها با توجه به جنس و محصول مورد نظر که قرار است بر روی آن چیدمان شود دارای ابعاد و جنس های مختلفی هستند. به عنوان نمونه قفسه های قسمت پشت کانتر دارای عمق کمتر نسبت به سایر قفسه ها هستند تا تردد اپراتور یا صندوقدار دچار مشکل نگردد. همچنین کالاهایی که برای چیدمان روی این قفسه ها در نظر گرفته شده عموما کالاهایی با ابعاد کوچک هستند . قفسه خود ایستا طرح جدید یا همان قفسه هایپری با ارتفاع های 1/45 و 1/75 و 2/10 و 2/40 متری تولید می شود. صفحات این نوع قفسه دارای پل تقویتی می باشد و حفاظ و لیبل می خورد و در طول های 90 و 70 سانت و در عرض های 20 و 25 و 30 و 35 و 40 سانت تولید می شود.صفحات  پشت به صورت کامل در نظر گرفته میشود لذا میتوان با نظر مشتری تعداد صفحات را کمتر کرد.شایان ذکر می باشد صفحه اول بدلیل اینکه روی پایه قرار می گیرد باید حتما عمق 40 باشد مابقی طبقات طبق نظر مشتری قابل تغییر می باشد.

 
تهران فلز یکی از بزرگترین عرضه کنندگان انواع قفسه بندی صنعتی در کشور میباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثیت سفارش خرید قفسه فروشگاهی خود ایستا با ما تماس حاصل فرمایید.


سفارش از طریق واتساپ