قفسه بندی صنعتی | قفسه بندی راک صنعتی| قفسه پیچ و مهره ای | قفسه بندی صنعتی بازویی

قفسه بندی صنعتی بازویی

 قفسه بندی صنعتی کانتی لور یا سیستم قفسه بندی انباری بازویی یکی از انواع مهم قفسه بندی انباری و قفسه بندی صنعتی به شمار می رود که به طور خاص برای ذخیره بارهای لوله ای شکل و یا ورق  همچون لوله های آب ، لوله های فولادی ، پروفیل ها ، انواع ورق های فلزی ، تیر آهن و الوار ساخته شده است. این نوع سیستم قفسه بندی صنعتی راک امکان استفاده از بارها را با استفاده از سیستم های بالابری مانند بالابرها ، جرثقیل های متحرک ، جرثقیل های استاکر و غیره فراهم می کند. سیستم  قفسه بندی صنعتی کانتی لور از ستونهایی با یک تیر عمودی و یک یا دو تیر افقی در پایه تشکیل شده است که باعث ثبات این نوع سیستم قفسه بندی میگردد.

عنوان دسته بندی: قفسه بندی صنعتی
 در سیستم قفسه بندی صنعتی بازویی یا قفسه بندی صنعتی کانتی لور ، بار بر روی بازوهای سیستم قفسه بندی کانتی لور قرار میگیرد. این ستون ها از تیرهای فلزی نورد گرم ساخته شده است که امکان نصب در ارتفاع های متغیر را دارند. علاوه بر این ، طراحی سیستم قفسه بندی صنعتی بازویی این اجازه  را می دهد تا بارها فقط در یک طرف سازه یا در هر دو طرف قرار بگیرند.
 
مزایای سیستم قفسه بندی فلزی کانتی لور:
- امکان برپایی ساده و سریع
- دارای ساختار بسیار ساده و قدرتمند
- تمام عناصر درگیر به راحتی در کنار هم قرار می گیرند و امکان تحرک عالی را دارا میباشد
 
سیستم قفسه بندی بازویی چگونه کار می کند؟
 
سیستم قفسه بندی صنعتی  کانتی لور متشکل از یک پایه مرکزی سنگین بوده که مجموعه ای از بازوهای فولادی  به آن متصل میباشند ، محل نصب این بازوها می تواند تغییر داده شود ومتناسب با نیازهای خاص تحمل بار سازگار شود. ایمنی کالاهای بارگذاری شده کاملا در نظر گرفته شده است. این نوع قفسه فلزی سفارشی ، سنگین و فولادی را می توان تا 10 متر ارتفاع پیاده سازی کرد. هنگامی که دو طرفه باشد حداکثر ظرفیت ذخیره سازی را فراهم می کند و هنگامی که صاف در کنار دیوار قرار می گیرید که به آن سیستم قفسه بندی بازویی یکطرفه هم گفته می شود، باعث صرفه جویی در فضای کف می شود. جهت بارگذاری  و تخلیه کالاهای سنگین میتوان از یک بالابر استفاده کرد. ضمنا این نوع قفسه بندی صنعتی امکان دید کامل و دسترسی مستقیم به کالاها را فراهم می آورد.
 
امکان استفاده در فضای آزاد:
 
امکان برپایی این نوع سیستم قفسه بندی در فضای آزاد نیز ممکن میباشد. به جهت استفاده از فولا گالوانیزه در ساختار این نوع قفسه فلزی مقاومت بالایی در برابر رطوبت و شرتیط آب و هوایی مختلف دارد.
 
مزایای قفسه بندی صنعتی کانتی لور:
 
 - قابلیت طراحی و نصب به صورت سفارشی
-  مقرون به صرفه و اقتصادی
- ذخیره سازی امن
- افزایش بهره وری انبار
-  امکان دسترسی آسان و سریع به کالاها فراهم میباشد


سفارش از طریق واتساپ